unsw single atom transistor esr flirten telefonieren englisch speed dating emden frauen ab 70 kennen lernen duden video chat app 18 samsung galaxy partnersuche erfahrungen mit kind
Dla Pary Młodej,  Q&A

Witaj, świecie! Czyli dlaczego tu jestem, dlaczego Ty tu jesteś i o co właściwie tu chodzi?

Cześć! Witam Cię serdecznie na mojej stronie internetowej! Nazywam się Adrian Szczygieł i jestem fotografem. Od ponad 10 lat zajmuję się fotoreportażem ślubnym ale także ślubnymi i narzeczeńskimi sesjami zdjęciowymi. Prócz tego zajmuję się fotografią portretową, reporterską i motoryzacyjną.

Oto pierwszy post na moim blogu. Postaram się opowiedzieć w nim nieco o sobie, o tym skąd pojawił się pomysł na założenie strony www oraz postaram się zachęcić Cię do zaglądania tutaj częściej.

Ale do rzeczy…

Jestem tu, bo kocham fotografię

Być może zabrzmi to jak banał, ale odkąd sięgnę pamięcią, pasjonuje mnie fotografia, w każdej jej formie. Lubię ją doświadczać wizualnie jak i tworzyć. Uwielbiam o niej czytać, słuchać, dyskutować na jej temat. Kwestią czasu było więc zajęcie się nią w sposób profesjonalny.

Jestem tu, bo chcę pokazać Ci to co robię i zachęcić do kontaktu

Jako profesjonalny fotograf ślubny chciałbym pokazać Ci jak wygląda ta praca, co jest w niej pięknego i dlaczego tak kocham robić to co robię.

Jeśli także jesteś fotografem ślubnym, chciałbym tutaj podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, wymienić spostrzeżeniami, a także móc rozwijać swoje umiejętności i pomóc Ci rozwijać Twoje.

Jeśli natomiast jesteś osobą, która szuka fotografa na swój ślub, strona ta pozwoli Ci zapoznać się z efektami mojej pracy i być może podjąć decyzję o współpracy. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz nawiązać ze mną kontakt i porozmawiać na temat Twoich oczekiwań.

Co zatem znajdziesz na mojej stronie?

Niezależnie czy jesteś przyszłą Panną Młodą, Panem Młodym, czy jesteś fotografem ślubnym, zachęcam Cię do częstego zaglądania na moją stronę. Już niebawem pojawią się tutaj ciekawe wpisy dotyczące ogólnie pojętej branży ślubnej, nie tylko w temacie fotografii. Dowiecie się więcej o organizacji wesel, panowaniu zdjęć i współpracy z fotografem. Znajdziecie tu także wiele ciekawych porad i inspiracji na urozmaicenie dnia ślubu. Warto więc zapamiętać ten adres.

Dziękuję Ci serdecznie za odwiedziny. Zostaw proszę po sobie jakiś ślad, napisz do mnie korzystając z formularza na stronie Kontakt, lub zostaw komentarz pod którymś postem na Blogu. Będzie mi bardzo miło 🙂

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *