Witaj w świecie najpiękniejszej fotografii!


A więc stało się. Zadałeś pytanie, a ona powiedziała „Tak!”. On poprosił Cię o rękę, a Ty się zgodziłaś. Przed Wami czas wielkiego szczęścia. I czas ważnych decyzji. Doskonale rozumiem, przed jakim wyzwaniem teraz stanęliście i z jakimi trudnościami przyjdzie Wam się zmierzyć na najbliższej przyszłości. Planowanie i organizacja najważniejszego dnia Waszego życia może być skomplikowanym zadaniem. Pozwólcie, że choć odrobinę Wam w tym pomogę…


Jak wygląda współpraca?

Nim uściśniemy sobie rękę i podpiszemy umowę, zachęcam Was do niezobowiązującego spotkania przy kawie. Opowiem Wam o sobie, o stylu mojej pracy, o mojej ofercie. Będziecie mieli możliwość rozwiania wszelkich swoich wątpliwości i zadania nurtujących Was pytań. Ja także przeprowadzę z Wami mały wywiad, aby móc lepiej Was poznać i celniej zdefiniować Wasze potrzeby. W tym czasie zbudujemy razem zakres Waszych wymagań, który następnie będę mógł zamienić na konkretną ofertę. Gdy wszystko zostanie już ustalone i wyjaśnione, podpisujemy umowę i od tego momentu zaczynamy już wielkie odliczanie. Podczas niego służę Wam pomocą i doświadczeniem, zachęcając do konsultacji i ciągłego utrzymywania kontaktu.

Dzień Zaślubin to ekscytujący czas, pełen emocji i obfitujący w wydarzenia. Dlatego pomogę Wam dobrze się do niego przygotować. W ramach konsultacji prześledzimy sobie cały dzień, krok po kroku, i opowiem Wam jak najlepiej współpracować, by zminimalizować stres i wynieść z niego jak najwięcej. Powiem Wam jak pozować do zdjęć na przestrzeni całego dnia, w Urzędzie, w Kościele i podczas wesela abyście, już w trakcie, mogli skupić się w całości na sobie, swoich gościach i dobrej zabawie.

Jednakże sam dzień ślubu to nie koniec. Po nim biorę na warsztat Wasze zdjęcia, retuszuję je i w zależności od wcześniej umówionego pakietu projektuję wszelkie dodatki. Gdy całość jest już gotowa, zapraszam Was ponownie na kawę, prezentuję całość materiału i wszyscy staramy się ukryć wzruszenie 🙂


Obraz jest wart więcej niż tysiąc słów!

Nie ważne jednak jak dobrze będziemy się dogadywać i jak przyjemnie będzie przebiegała nasza współpraca, to co się liczy to Wy i zdjęcia, które ostatecznie otrzymacie. Dlatego nim zdecydujecie się wykonać pierwszy krok i skontaktować się ze mną, zachęcam do obejrzenia poniższych galerii wybranych fotoreportaży. Dzięki temu poznacie mój styl fotografowania i ocenicie, czy tego właśnie potrzebujecie.


Oferta na sezon 2023/2024

Nie ma dwóch takich samych Par, mających dokładnie takie same wymagania. Dlatego każdą Parę traktuję indywidualnie i dla każdej tworzę wyjątkową ofertę, zgodną z ich potrzebami. Jednakże aby mieć pewien punkt wyjścia, stworzyłem podstawowy pakiet usług, który można w dowolny sposób modyfikować i dodawać do niego nowe elementy.

Zawartość pakietu podstawowego:

 • spotkanie organizacyjne połączone z konsultacją
 • fotoreportaż z ceremonii ślubnej w USC i/lub w kościele
 • zdjęcia na przyjęciu weselnym do oczepin włącznie
 • mini sesja zdjęciowa w dniu Ślubu
 • galeria zdjęć on-line
 • min. 300 zdjęć do pobrania

Koszt: 5000zł

Elementy dodatkowe, o które można rozszerzyć pakiet:

 • fotografowanie przygotowań Pary Młodej
 • sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu
 • sesja plenerowa Pary Młodej w innym dniu
 • fotoksiążka lub album z min. 50 wyselekcjonowanymi fotografiami
 • min. 50 odbitek w eleganckim, drewnianym pudełku z grawerem
 • videoprezentacja zdjęć z podkładem muzycznym online
 • większa ilość zdjęć – 200-500
 • przekazanie zdjęć na nośniku USB/DVD
 • obsługa 2 fotografów podczas dnia ślubu
 • dodatkowe sesje konsultacyjne stacjonarne i/lub online
 • sesja narzeczeńska przed Ślubem

Koszt poszczególnych elementów jest ustalany indywidualnie


Aktualne oferty specjalne i vouchery

Zapraszam Was do zerknięcia na sekcję poniżej, gdzie zawarłem aktualne oferty specjalne i możliwość zakupu voucherów zniżkowych.
Być może znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Zniżka za polecenie

W ten branży jednym z ważniejszych sposobów rozwoju jest system poleceń. Dlatego doceniam każde z nich i jeśli powołacie się na jednego z moich wcześniejszych klientów, otrzymacie od razu 10% zniżki na moje usługi a osoba polecająca otrzyma ekskluzywny upominek.

Zapytaj o szczegóły oferty!

Mega oferta dla fanów Gwiezdnych Wojen

Planujesz organizację Wesela w klimatach Gwiezdnej Sagi? Moim wielkim marzeniem jest uczestnictwo w takim wydarzeniu, więc oferuję aż 30% zniżki na wykonanie gwiezdnowojennego reportażu ślubnego.

Niech moc będzie z Tobą!

Zapytaj o szczegóły oferty!

Voucher na fotoreportaż ślubny lub sesję zdjęciową

Chcesz obdarować kogoś bliskiego wartościowym i ekskluzywnym prezentem? Zakup voucher zniżkowy, który obniży wartość końcową zlecenia przy podpisaniu umowy przez Parę Młodą.

Zakup Voucher już dziś!