Poznajmy się!

Mam na imię Adrian, pochodzę z Wrocławia i jestem fotografem.

Od ponad 20 lat pasjonuję się sztukami wizualnymi a w szczególności fotografią, z którą kontakt mam praktycznie od dziecka.

Początki mojej fascynacji sięgają czasów fotografii analogowej i pierwszych, nieśmiałych pstryknięć starą radziecką Smeną. Ah, to były czasy… Potem już było z górki – pierwsza lustrzanka Zenit, następnie kilka rolek aparatem Praktica i już wiedziałem, że znalazłem swoje miejsce w świecie.

Jednakże dopiero wraz z nadejściem ery fotografii cyfrowej zacząłem rozważać ją nieco poważniej w kontekście pomysłu na życie. I choć w praktyce nigdy nie stała się ona moim głównym zajęciem, to aparat fotograficzny nigdy mnie nie opuszczał na krok. W wolnych chwilach podejmowałem się różnych zleceń komercyjnych, od reportaży ślubnych, sesji zdjęciowych po fotoreportaże z wydarzeń i fotografię reklamową/produktową. Fotografia wypełniła moją każdą wolną chwilę i pokochałem ją całym sercem.

Postanowiłem rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie. W 2011 roku ukończyłem technikum fotograficzne i zdałem państwowy egzamin zawodowy uzyskując tytuł Fototechnika.

I jestem tutaj właśnie dlatego, że pokochałem fotografię i chcę dzielić się tą fascynacją. Uwielbiam chłonąć ją w każdej formie, doświadczać jej odbioru i tworzenia, rozmawiać o niej, dyskutować o każdym jej aspekcie. Uczyć się jej, rozwijać swoje umiejętności i dzielić się swoją wiedzą i własnym doświadczeniem.

Chcę pokazać Ci piękno fotografii, niezależnie po której stronie obiektywu chcesz stanąć.

Zachęcam Cię do regularnych odwiedzin. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych informacji, niezależnie czy szukasz fotografa, czy nim jesteś.

Zachęcam Cię także do dołączenia do newslettera. Obiecuję – żadnego spamu, a jedynie wartościowe i ciekawe treści

No i oczywiście zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z mojej oferty fotograficznej w zakresie:

  • fotoreportażu ślubnego i ślubnych sesji zdjęciowych (posiadam uprawnienia Kurii do fotografowania w przestrzeniach sakralnych podczas obrzędów)
  • sesji narzeczeńskich
  • sesji rodzinnych, z dojazdem do klienta
  • studyjnych i plenerowych sesji portretowych
  • fotografii wizerunkowej i biznesowej (headshots)
  • fotograficznych metamorfoz (współpracuję ze specjalistami w zakresie wizażu i stylizacji)
  • fotografii produktowej
  • fotografii motoryzacyjnej
  • reportażu fotograficznego i fotografii okolicznościowej

Moje wszechstronne i bogate doświadczenie pozwala mi czuć się pewnie z aparatem w ręku, niezależnie co, gdzie i w jakich warunkach przyjdzie mi fotografować. Także jeśli na jakimkolwiek z powyższych pól mogę Ci jakoś pomóc, daj mi znać! Gwarantuję przyjemną i owocną współpracę.

Pamiętaj też, że istnieje możliwość zakupu Vouchera na jakąkolwiek moją usługę. To fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, więc zachęcam do kontaktu w tej sprawie!

A tymczasem życzę Ci udanego dnia i zachęcam do zostawienia po sobie jakiegoś śladu, czy to za pomocą formularza kontaktowego czy w komentarzu pod postem na blogu! Będzie mi szalenie miło!

Pozdrawiam! 🙂


Opinie

Do każdego zlecenia podchodzę ze starannością i dbam o świetną atmosferę i dobry kontakt. Dlatego osoby, z którymi współpracuję czują się przy mnie swobodnie i pewnie. A oto co piszą o mnie:

Profesjonalista w każdym calu. Oprócz szkiełka i oka, Adrian ma dar rozluźniania, dlatego ukaże Cię na zdjęciach z najlepszej strony. Polecam z całego serca.

Justyna
– sesja prywatna

Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i talentu Adriana. Zdjęcia spod „jego migawki” w piękny i pełny sposób oddają emocje, waleczność i serce do gry walczących ze sobą drużyn. Świetnie ukazał zaangażowanie zawodników i trenerów na boisku, bo sam jest w pełni zaangażowanym zawodowcem. Doskonała robota Adrian! Dziękuję!

Wojtek
reportaż z Pucharu Polski w Blind Football 2021

Jestem bardzo zadowolona z sesji! Adrian ma profesjonalne podejście do tematu. Jestem zadowolona z każdego kadru a bardzo rzadko mi się to zdarzało. Będę polecała Adriana z pewnością.

Paula
– sesja prywatna

Bardzo polecam Adriana! Profesjonalne podejście do tematu, super atmosfera na sesji i przepiękne efekty! Zdecydowanie warto umówić się z Adrianem na sesję, jeśli szukacie kadrów oddających emocje i robiących wrażenie!

Kasia
– sesja prywatna

Serdecznie polecam współpracę z Adrianem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w stu procentach. Zdjęcia są fantastyczne. A sam czas pracy niezwykle przyjemny. Miałam okazję współpracować z Adrianem przy wielu artystycznych eventach. Za każdym razem jestem zachwycona:)

Małgosia
– Szkoła Tańca Al-Mara

To, co najbardziej cenię we współpracy z Adrianem, to świetna atmosfera. Jest profesjonalistą, który jest zawsze świetnie przygotowany, potrafi zrobić świetne zdjęcia w nawet trudnych warunkach i do tego zawsze można liczyć na jego wsparcie i dobry humor. Polecam!

Andrzej
– Agencja Artystyczna Alegria

Polecam z czystym sumieniem. Fantastyczne wyczucie, świetnie oddaje klimat wydarzenia na którym wykonuje zdjęcia. Potrafi stworzyć cudowną pamiątkę na lata. Szczerze polecam.

Magda
– zlot Ratujmy Klasyki V

Genialny fotograf to i genialne zdjęcia. Mieszkanie prezentuje się pięknie. Jestem pewna, że tak świetnie uchwycone zdjęcia pomogą w wynajmie krótkoterminowym mieszkania. Każdy pokój mieszkania został sfotografowany najlepiej jak tylko się da. Polecam w 100%.

Paulina
– sesja mieszkania do AirBnB

Byłam na sesji razem z Adrianem i jest bardzo zadowolona z efektów. Sesja w miłej atmosferze. Zdjęcia wspaniałe!
Serdecznie polecam wszystkim modelką współpracę z tym fotografem.

Kornelia
– sesja prywatna