Witaj serdecznie!

Już tylko kilka małych kroków dzieli Cię od przepięknych zdjęć.

Krok 1 – Wypełnij poniższy formularz. Podaj swoje imię i adres email, a skontaktuję się z Tobą w przeciągu kilku dni. Jeśli chcesz, możesz dopisać kilka słów od siebie.

  Krok 2 – Umówimy się na bezpłatną konsultację. Może być telefoniczna, przez Internet lub jeśli wolisz – na żywo, przy dobrej kawie. Podczas rozmowy poznamy się, opowiem Ci trochę o sobie, określimy Twoje potrzeby i zaplanujemy całe przedsięwzięcie. Konsultacja jest niezobowiązująca, choć na tym etapie raczej nie będziesz już chciał/chciała zrezygnować, gwarantuję Ci!

  Krok 3 – Zbierzemy zespół, który przygotuje Cię do sesji. W skład zespołu, oprócz mnie wchodzi osoba odpowiedzialna za makijaż oraz stylista/stylistka. Jeśli chcesz, możemy również zadbać o świetną fryzurę.

  Krok 4 – Fotografujemy! Umawiamy się na konkretny termin i miejsce i czeka nas ok. 2 godzin fantastycznej przygody. Będziemy się wygłupiać, przebierać i dobrze się bawić. Wszystko w pięknych sceneriach, pogodnej atmosferze, przy dobrej muzyce.

  Krok 5 – Wybierzemy razem zdjęcia, które nam obojgu się najbardziej podobają. Następnie te zdjęcia zostaną oddane do retuszu.

  Krok 6 – Umówimy się na odbiór zdjęć. Znów na luzie, znów przy kawie. Porozmawiamy o Twoich wrażeniach i efektach naszej wspólnej pracy

  Brzmi fajnie? Jeśli tak to nie czekaj ani chwili dłużej!